Sówka Szkoła Językowa Łódź Nowosolna

Kursy dla ósmoklasistów Łódź

Dedykowane kursy dla ósmoklasistów

Wychodzimy naprzeciw ósmoklasistom oraz ich rodzicom i w naszej szkole od września uruchamiamy specjalny kurs przygotowujący do egzaminu po szkole podstawowej z języka angielskiego.

Celem będzie sprawdzenie poziomu wiedzy ucznia, podsumowanie i utrwalenie zdobytych do tej pory informacji oraz wykrycie braków – tak, by zapełnić wszelkie luki. Lektor Anna Chybińska (filolog i metodyk) zadba nie tylko o merytorykę zajęć, ale również zapewni wsparcie i zwróci baczną uwagę na elementy, które są istotne dla egzaminatorów.

Uczymy się w małych grupach, aby edukacja przebiegała w swobodnej i bezpiecznej atmosferze, a każdy z naszych uczniów otrzymał potrzebną mu ilość zainteresowania ze strony nauczyciela.

Kursy przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego dla ósmoklasistów - oferta

Serdecznie zapraszam ósmoklasistów na kurs przygotowujący do egzaminu z języka angielskiego. TAKŻE ONLINE. Osobiście uczę już 20 lat, szkołę prowadzę od 13 lat. Sama mam w domu już dwie licealistki i wiem jaki to stres dla młodego człowieka i jego najbliższych. To co proponujemy stworzyliśmy na podstawie lat doświadczeń.

Aby wybrać rodzaj zajęć, przede wszystkim bądź ze sobą i z dzieckiem szczery.

Jeśli ma duże problemy z językiem to kurs grupowy odpada! Dlaczego? Bo nawet przy 4 osobach w grupie realizujemy program/repetytorium. Państwa syn/córka potrzebuje w 100% indywidualnego podejścia. Zatrzymania się przy tym materiale, który sprawia problemy, a przyśpieszenia tam, gdzie ich nie ma.

40 godzin zegarowych ONLINE lub stacjonarnie (Łódź, rynek Nowosolna 2) od września do kwietnia. 8 miesięcy! Koszt całego kursu to 4800zł, możemy podzielić na raty (nawet miesięczne).

Jeżeli Państwa dziecko radzi sobie dobrze, ale potrzebuje zebrania wiedzy, poukładania, dopracowania pewnych elementów (np. słuchania, pisania) to proponujemy zajęcia ONLINE w grupie 4-5 osobowej, w soboty o 9:00-10:30, czasami zostanie wyznaczony dodatkowy dzień – szczególnie w okresie wiosennym.

45 godzin zegarowych ONLINE od września do kwietnia. 8 miesięcy! Koszt całego kursu to 2400zł, możemy podzielić na raty (nawet miesięczne).

Jeśli mieszkają Państwo blisko naszego oddziału to proponujemy zajęcia stacjonarne, w poniedziałki i środy późnym popołudniem.

62 godziny, 3000zł – możliwość 8 rat, od września do kwietnia, grupa maksymalnie 8 osobowa.

W swoją pracę wkładamy serce!

Zapisz się na kurs za pomocą poniższego formularza:

Egzamin bez stresu? To możliwe dzięki kursom dla ósmoklasistów!

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu Twoje dziecko podejdzie do egzaminu bez stresu!

Zapisz swoje dziecko już dziś!

Język angielski: poniedziałek 18.30-19.25 oraz środa 19:30 – 20:25 od 4 września do połowy maja. Koszt to 375zł miesięcznie, przez 8 miesięcy. Łączna liczba godzin nauki podczas kursu – 62 h.

O szkole

Szkoła językowa SÓWKA Nauczanie Języków Obcych Anna Chybińska powstała w 2010 roku. Od tego czasu tworzymy szkołę dla ludzi ambitnych, dbających o rozwój własny jak i swojej rodziny.

informacje

Zajdziesz nas na: