Sówka Szkoła Językowa Łódź Nowosolna

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego w Łodzi (Nowosolna)

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego

Egzamin ósmoklasisty z języka obcego to jeden z najważniejszych etapów w edukacji każdego ucznia. Sukces na tym egzaminie otwiera drzwi do najlepszych szkół średnich i jest pierwszym krokiem na drodze do przyszłych osiągnięć akademickich i zawodowych. W Szkole Językowej SÓWKA w Łodzi Nowosolnej wychodzimy naprzeciw ósmoklasistom oraz ich rodzicom i w naszej szkole od września uruchamiamy specjalny kurs przygotowujący do egzaminu po szkole podstawowej z języka angielskiego. Celem naszego kursu przygotowujące z języka angielskiego jest sprawdzenie poziomu wiedzy ucznia, podsumowanie i utrwalenie zdobytych do tej pory informacji oraz wykrycie braków – tak, by zapełnić wszelkie luki. Lektor Anna Chybińska (filolog i metodyk) zadba nie tylko o merytorykę zajęć, ale również zapewni wsparcie i zwróci baczną uwagę na elementy, które są istotne dla egzaminatorów. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnym metodom nauczania i przyjaznej atmosferze, każdy uczeń ma szansę na sukces. Uczymy się w małych grupach, aby edukacja przebiegała w swobodnej i bezpiecznej atmosferze, a każdy z naszych uczniów otrzymał potrzebną mu ilość zainteresowania ze strony nauczyciela. 

Kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty - Łódź

Dlaczego warto wybrać nasze kursy?

Oferujemy kursy zarówno stacjonarne, jak i online, aby każdy mógł znaleźć opcję idealną dla siebie. W Szkole Językowej SÓWKA posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów, co przekłada się na wysoką zdawalność naszych kursantów. Kameralna atmosfera i indywidualne podejście do każdego ucznia gwarantują, że każdy uczestnik otrzymuje niezbędne wsparcie i uwagę, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Dzięki naszym profesjonalnym lektorom i efektywnym metodom nauczania, każdy uczeń może przystąpić do egzaminu ósmoklasisty z pełnym zaufaniem do swoich umiejętności językowych. Nasza szkoła znajduje się w wygodnej lokalizacji w Łodzi Nowosolnej, blisko szkoły, z łatwym dostępem do parkingu. 

8klasa

Doświadczenie i sukcesy naszych uczniów

Nasza szkoła cieszy się wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu uczniów do egzaminów językowych. Każdego roku nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego, co świadczy o skuteczności naszych metod nauczania.
kadra lektorów_1

Wykwalifikowana kadra nauczycielska

Nasi lektorzy to doświadczeni specjaliści z pasją do nauczania języków obcych. Posiadają nie tylko wysokie kwalifikacje, ale również praktyczne doświadczenie, które pozwala im skutecznie przekazywać wiedzę i motywować uczniów do nauki.
teacher with kids

Indywidualne podejście do każdego ucznia

W Szkole Językowej SÓWKA rozumiemy, że każdy uczeń ma swoje unikalne potrzeby i tempo nauki. Dlatego nasze kursy są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika, co gwarantuje maksymalną efektywność nauki.
jaki kurs językowy

Pełna powtórka na egzamin ósmoklasisty z angielskiego

Nasze kursy obejmują wszystkie kluczowe aspekty egzaminu, w tym gramatykę, słownictwo, czytanie ze zrozumieniem, pisanie oraz mówienie. Dzięki temu uczniowie są wszechstronnie przygotowani do egzaminu i potrafią sprostać każdemu jego elementowi.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Łódź

Kurs przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego - Łódź Nowosolna

Jeśli mieszkają Państwo blisko naszego oddziału to proponujemy zajęcia stacjonarne, w poniedziałki i środy późnym popołudniem. Zajęcia odbywają się w komfortowych salach, w przyjaznej i swobodnej atmosferze. grupę ósmoklasistów prowadzi Anna Chybińska – filolożka, metodyczka i doświadczona lektorka.

62 godziny zegarowe, 3000 zł (375 zł/m-c) – możliwość 8 rat, od września do kwietnia, grupa maksymalnie 8 osobowa.

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty ONLINE - jezyk angielski

Jeżeli Państwa dziecko radzi sobie dobrze, ale potrzebuje zebrania wiedzy, poukładania, dopracowania pewnych elementów (np. słuchania, pisania) to proponujemy zajęcia ONLINE w grupie 4-5 osobowej, w soboty o 9:00-10:30, czasami zostanie wyznaczony dodatkowy dzień – szczególnie w okresie wiosennym. 

45 godzin zegarowych ONLINE, 2400 zł (300 zł/m-c) – możliwość 8 rat, od września do kwietnia, grupa 4-5 osób.

Język angielski - powtórka przed egzaminem ósmoklasisty

Program kursu przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego

Nasz program kursu przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić kompleksowe wsparcie w każdym aspekcie egzaminu. Oto, co obejmuje nasz program:

  • Gramatyka - przegląd najważniejszych struktur gramatycznych, które pojawiają się na egzaminie. Ćwiczenia z gramatyki, w tym testy wyboru, uzupełnianie luk i transformacje zdań. Praktyczne zastosowanie zasad gramatycznych w mówieniu i pisaniu.
  • Słownictwo - rozszerzenie zakresu słownictwa poprzez tematyczne lekcje (np. szkoła, dom, podróże, zdrowie). Ćwiczenia na rozumienie i używanie nowego słownictwa w kontekście. Strategie zapamiętywania i skutecznego użycia słówek na egzaminie.
  • Czytanie ze zrozumieniem - praca z tekstami różnego typu (artykuły, opowiadania, listy, instrukcje). Techniki skanowania i szczegółowego czytania, aby efektywnie odpowiadać na pytania. Analiza pytań i rozwijanie umiejętności wyciągania informacji z tekstu.
  • Pisanie - nauka form i stylów pisemnych wymaganych na egzaminie (e-mail, list formalny i nieformalny, opis, opowiadanie). Ćwiczenia praktyczne z pisania z wykorzystaniem przykładowych tematów egzaminacyjnych.
  • Mówienie - ćwiczenia dialogów i monologów na różne tematy. Rozwijanie płynności i pewności w mówieniu poprzez interaktywne zadania i konwersacje.
  • Przygotowanie do egzaminu - strategie radzenia sobie ze stresem i zarządzania czasem podczas egzaminu. Omówienie najczęstszych błędów i wskazówki, jak ich unikać.
  • Materiały edukacyjne - dostęp do bogatego zestawu materiałów edukacyjnych, w tym podręczników, testów, arkuszy egzaminacyjnych i zasobów online.

Skontaktuj się z nami!

ósmoklsista

Zapisz się na zajęcia przez formularz:

Jak dobrze zdać egzamin ósmoklasisty z angielskiego?

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego to ważny krok w Twojej edukacji, a dobre przygotowanie jest kluczem do sukcesu. Regularne powtarzanie materiału, ćwiczenia na rozumienie tekstu pisanego i słuchanego, pisanie wypracowań oraz rozmowy w języku angielskim są niezbędne do opanowania wszystkich aspektów egzaminu. W Szkole Językowej SÓWKA oferujemy kurs, który zapewnia solidne podstawy językowe i pewność siebie na  egzaminie. Nasza wykwalifikowana kadra nauczycielska, swobodna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego ucznia gwarantują najwyższą jakość nauczania i wysokie wyniki na egzaminie. 

Zapraszamy do zapisu na kursy w Szkole Językowej SÓWKA, aby zyskać pewność siebie i umiejętności niezbędne do zdania egzaminu ósmoklasisty z sukcesem.

Jak przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty z agnielskiego?

Podczas kursu skupiamy się na sprawdzeniu poziomu wiedzy ucznia, podsumowaniu oraz utrwaleniu zdobytych do tej pory informacji. Naszym celem jest również wykrycie i zapełnienie wszelkich luk w wiedzy, aby każdy uczeń był kompleksowo przygotowany do egzaminu. Nasza wykwalifikowana kadra, w tym filolog i metodyk Anna Chybińska, zapewnia nie tylko wysoką jakość merytoryczną zajęć, ale również wsparcie i uwagę na elementy kluczowe dla egzaminatorów. Uczymy się w małych grupach, co zapewnia swobodną i bezpieczną atmosferę, a każdy z naszych uczniów otrzymuje indywidualne zainteresowanie ze strony nauczyciela. Dzięki temu każdy uczestnik kursu ma szansę na maksymalne wykorzystanie swojego potencjału.

W Szkole Językowej SÓWKA dbamy o to, aby nauka była nie tylko efektywna, ale również przyjemna. Dołącz do naszego kursu przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego!

O szkole

Szkoła językowa SÓWKA Nauczanie Języków Obcych Anna Chybińska powstała w 2010 roku. Od tego czasu tworzymy szkołę dla ludzi ambitnych, dbających o rozwój własny jak i swojej rodziny.

informacje

Zajdziesz nas na:

Dane do wpłat

ING Bank Śląski

77 1050 1461 1000 0091 3826 6011

ANNA CHYBIŃSKA SÓWKA Nauczanie Języków Obcych

ul. Lutomierska 103/12, 91-046 Łódź

Kontakt z nami

Siedziba: ul. Lutomierska 103/12, 91-046 Łódź
NIP:726-213-25-51
Tel: +48 600 018 997
Email: sowkanjo@gmail.com

Oddział: Rynek Nowosolna 2, Łódź 92-524

 

Copyright © 2023 Sówka Nauczanie Języków Obcych

Scroll to Top