Sówka Szkoła Językowa Łódź Nowosolna

Nauka języków online

Nauka języków obcych online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz w trosce o ich komfort, wprowadziliśmy możliwość lekcji ONLINE!

Program oraz zasady zajęć zdalnych są dokładnie takie same jak w przypadku tych stacjonarnych, dlatego efekty są równie zadowalające. Różnią się one jedynie sposobem spotkania, czyli zdalnym łączeniem się z lektorem i grupą przy pomocy Internetu. Aby móc w pełni skorzystać z tej możliwości, warto zadbać o jakość połączenia internetowego.

Jakiego języka chcesz się uczyć?

Wybierz kurs online dla siebie

nauka języka obcego w pojedynkę

Kursy językowe online indywidualne

Odkryj wygodę i skuteczność nauki z naszymi kursami językowymi online! Nasze indywidualne zajęcia są zaprojektowane tak, aby dostosować się do Twojego unikalnego stylu uczenia się i harmonogramu. Spersonalizowane programy nauczania skupiają się na Twoich językowych celach i potrzebach. Z doświadczonymi nauczycielami i interaktywnymi materiałami, nasze kursy online to idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie osiągnąć płynność językową i pewność siebie w mówieniu.

nauka języka obcego w grupie

Kursy językowe online grupowe

Nasze kursy grupowe oferują dynamiczne i angażujące środowisko, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności językowe razem z innymi uczniami o podobnym poziomie zaawansowania. Prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, zajęcia skupiają się na komunikacji, współpracy i praktycznym stosowaniu języka. Korzystając z interaktywnych technik i nowoczesnych narzędzi, nasze grupowe kursy online to doskonały sposób na efektywną naukę języka w motywującym i wspierającym towarzystwie.

Kursy językowe online dla firm

Nasze programy są skrojone na miarę potrzeb biznesowych, zapewniając nie tylko naukę języka, ale także rozwijanie branżowego słownictwa i umiejętności komunikacyjnych niezbędnych w międzynarodowym środowisku pracy. Dzięki elastycznym godzinom oraz możliwości dostosowania programu do konkretnych wymagań, nasze kursy językowe online dla firm to inwestycja w rozwój kompetencji, która przekłada się na realne korzyści biznesowe.

Kursy językowe online w parach

Nauka w parach to nie tylko sposobność do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółką, partnerem czy małżonkiem, ale również bardziej przystępne cenowo rozwiązanie w porównaniu do indywidualnych lekcji. Wspólne sesje są doskonałą okazją do odświeżenia i poprawy umiejętności językowych, na przykład przed planowanymi wakacjami lub po prostu jako sposób na rozwój osobisty i zawodowy. Zajęcia w parach pozwalają na wzajemne motywowanie się, a lekcje są pełne pozytywnych emocji.

Promocja: 18 lekcji w cenie 15!

Wykup pakiet 15 godzin
15 x 120 zł = 1800 zł
(możliwość płatności w 3 ratach)
Przy zakupie 15 lekcji za kwotę 1800 zł dodajemy 1 lekcję próbną plus 2 lekcje dodatkowe GRATIS!
Łącznie 18 godzin!

Lekcja próbna 60 min. GRATIS!

Dla kogo są kursy językowe online?

Nauka języka obcego przez internet to oferta skierowana do osób:

• lubiących komfort
  • oczekujących szybkich efektów
  • zapracowanych
  • mających mało czasu
  • z ograniczoną mobilnością
  • oszczędnych
  • przyszłych mam
  • chcących uczyć się z dowolnego miejsca
nauka języka przez Internet

Do udziału w lekcji potrzebujesz:

komputer lub smartfon

dostęp do internetu

kamerkę internetową

słuchawki z mikrofonem

Skontaktuj się z nami!

Czy nauka języka online jest skuteczna?

Nauka angielskiego online jest skuteczną metodą, która łączy elastyczność, dostępność i interaktywność. Dzięki dostosowaniu grafiku zajęć, bogatej ofercie materiałów edukacyjnych i możliwości interakcji z nauczycielami oraz uczniami w czasie rzeczywistym, kursanci mogą efektywnie rozwijać swoje umiejętności językowe. Regularna praktyka i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi edukacyjnych zapewniają postępy w nauce, czyniąc online świetną opcją dla każdego, kto chce nauczyć się angielskiego.

Dodatkowo, możliwość nauki z dowolnego miejsca na świecie oznacza, że osoby mieszkające w obszarach o ograniczonym dostępie do szkół językowych mogą równie efektywnie uczyć się angielskiego.

Dla jakich grup wiekowych lekcje języka online są odpowiednie?

Lekcje języka online są dostosowane do uczniów w każdym wieku, od maluchów po seniorów:

• Dzieci (3-6 lat) uczą się przez zabawę z piosenkami i grami.
  • Uczniowie szkół podstawowych (7-12 lat) rozwijają podstawowe umiejętności językowe.
  • Nastolatki (13-18 lat) skupiają się na konkretnych potrzebach, jak egzaminy (np. egzamin ósmoklasisty) czy specjalistyczne słownictwo.
  • Dorośli (19 lat i więcej) mają dostęp do kursów od podstawowych po zaawansowane, w tym język biznesowy.
  • Seniorzy (65+ lat) angażują się w kursy wspierające aktywność umysłową i społeczną.

Każda grupa wiekowa może znaleźć coś dla siebie, dostosowując  formę zajęć do indywidualnych potrzeb i celów.

O szkole

Szkoła językowa SÓWKA Nauczanie Języków Obcych Anna Chybińska powstała w 2010 roku. Od tego czasu tworzymy szkołę dla ludzi ambitnych, dbających o rozwój własny jak i swojej rodziny.

informacje

Zajdziesz nas na: