Sówka Szkoła Językowa Łódź Nowosolna

Nauka języków online

Nauka języków obcych online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz w trosce o ich komfort, wprowadziliśmy możliwość lekcji ONLINE!

Program oraz zasady zajęć zdalnych są dokładnie takie same jak w przypadku tych stacjonarnych, dlatego efekty są równie zadowalające. Różnią się one jedynie sposobem spotkania, czyli zdalnym łączeniem się z lektorem i grupą przy pomocy Internetu. Aby móc w pełni skorzystać z tej możliwości, warto zadbać o jakość połączenia internetowego.

Jakiego języka chcesz się uczyć?

Wybierz kurs online dla siebie

nauka języka obcego w pojedynkę

Kursy językowe online indywidualne

Odkryj wygodę i skuteczność nauki z naszymi kursami językowymi online! Nasze indywidualne zajęcia są zaprojektowane tak, aby dostosować się do Twojego unikalnego stylu uczenia się i harmonogramu. Spersonalizowane programy nauczania skupiają się na Twoich językowych celach i potrzebach. Z doświadczonymi nauczycielami i interaktywnymi materiałami, nasze kursy online to idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie osiągnąć płynność językową i pewność siebie w mówieniu.

nauka języka obcego w grupie

Kursy językowe online grupowe

Nasze kursy grupowe oferują dynamiczne i angażujące środowisko, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności językowe razem z innymi uczniami o podobnym poziomie zaawansowania. Prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, zajęcia skupiają się na komunikacji, współpracy i praktycznym stosowaniu języka. Korzystając z interaktywnych technik i nowoczesnych narzędzi, nasze grupowe kursy online to doskonały sposób na efektywną naukę języka w motywującym i wspierającym towarzystwie.

Kursy językowe online dla firm

Nasze programy są skrojone na miarę potrzeb biznesowych, zapewniając nie tylko naukę języka, ale także rozwijanie branżowego słownictwa i umiejętności komunikacyjnych niezbędnych w międzynarodowym środowisku pracy. Dzięki elastycznym godzinom oraz możliwości dostosowania programu do konkretnych wymagań, nasze kursy językowe online dla firm to inwestycja w rozwój kompetencji, która przekłada się na realne korzyści biznesowe.

Kursy językowe online w parach

Nauka w parach to nie tylko sposobność do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółką, partnerem czy małżonkiem, ale również bardziej przystępne cenowo rozwiązanie w porównaniu do indywidualnych lekcji. Wspólne sesje są doskonałą okazją do odświeżenia i poprawy umiejętności językowych, na przykład przed planowanymi wakacjami lub po prostu jako sposób na rozwój osobisty i zawodowy. Zajęcia w parach pozwalają na wzajemne motywowanie się, a lekcje są pełne pozytywnych emocji.

Promocja: 18 lekcji w cenie 15!

Wykup pakiet 15 godzin
15 x 120 zł = 1800 zł
(możliwość płatności w 3 ratach)
Przy zakupie 15 lekcji za kwotę 1800 zł dodajemy 1 lekcję próbną plus 2 lekcje dodatkowe GRATIS!
Łącznie 18 godzin!

Lekcja próbna 60 min. GRATIS!

Dla kogo są kursy językowe online?

Nauka języka obcego przez internet to oferta skierowana do osób:

• lubiących komfort
  • oczekujących szybkich efektów
  • zapracowanych
  • mających mało czasu
  • z ograniczoną mobilnością
  • oszczędnych
  • przyszłych mam
  • chcących uczyć się z dowolnego miejsca
nauka języka przez Internet

Do udziału w lekcji potrzebujesz:

komputer lub smartfon

dostęp do internetu

kamerkę internetową

słuchawki z mikrofonem

Skontaktuj się z nami!

Czy nauka języka online jest skuteczna?

Nauka angielskiego online jest skuteczną metodą, która łączy elastyczność, dostępność i interaktywność. Dzięki dostosowaniu grafiku zajęć, bogatej ofercie materiałów edukacyjnych i możliwości interakcji z nauczycielami oraz uczniami w czasie rzeczywistym, kursanci mogą efektywnie rozwijać swoje umiejętności językowe. Regularna praktyka i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi edukacyjnych zapewniają postępy w nauce, czyniąc online świetną opcją dla każdego, kto chce nauczyć się angielskiego.

Dodatkowo, możliwość nauki z dowolnego miejsca na świecie oznacza, że osoby mieszkające w obszarach o ograniczonym dostępie do szkół językowych mogą równie efektywnie uczyć się angielskiego.

Dla jakich grup wiekowych lekcje języka online są odpowiednie?

Lekcje języka online są dostosowane do uczniów każdego wieku, od maluchów po seniorów:

• Dzieci (3-6 lat) uczą się przez zabawę z piosenkami i grami.
  • Uczniowie szkół podstawowych (7-12 lat) rozwijają podstawowe umiejętności językowe.
  • Nastolatki (13-18 lat) skupiają się na konkretnych potrzebach, jak egzaminy czy specjalistyczne słownictwo.
  • Dorośli (19 lat i więcej) mają dostęp do kursów od podstawowych po zaawansowane, w tym język biznesowy.
  • Seniorzy (65+ lat) angażują się w kursy wspierające aktywność umysłową i społeczną.

Każda grupa wiekowa może znaleźć coś dla siebie, z możliwościami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb i celów.

O szkole

Szkoła językowa SÓWKA Nauczanie Języków Obcych Anna Chybińska powstała w 2010 roku. Od tego czasu tworzymy szkołę dla ludzi ambitnych, dbających o rozwój własny jak i swojej rodziny.

informacje

Zajdziesz nas na: