Dołącz do naszego zespołu

Szukasz ciekawej pracy? Chcesz poznawać nowych ludzi i pracować w miejscu przyjaznym dla Ciebie?

Nasze Centrum Edukacyjne SÓWKA z przyjemnością podejmie współpracę z utalentowanymi i kreatywnymi nauczycielami /lektorami. Jeżeli uczysz któregoś z oferowanych przez nas języków lub przedmiotów takich jak matematyka, fizyka, chemia i biologia  to zapraszamy do przesłania CV ( koniecznie ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na adres: sowkanjo@gmail.com

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Anna Chybińska  SÓWKA Nauczanie Języków Obcych z siedzibą w Łodzi ul. Lutomierska 103/12, 91-046 Łódź. Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Dane nie będą przetwarzane przy pomocy systemów do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych i ich poprawiania, prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania danych osobowych, jak również prawo żądania sprostowania danych osobowych, cofnięcia zgody na przetwarzanie lub ich usunięcia.

 

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie dokumentów na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez szkołę prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Anna Chybińska  SÓWKA Nauczanie Języków Obcych”