O ŚÓWCE

Nasza Misja

Szkoła językowa SÓWKA Nauczanie Języków Obcych Anna Chybińska powstała w 2010 roku. Od tego czasu tworzymy szkołę dla ludzi ambitnych, dbających o rozwój własny jak i swojej rodziny.
W dzisiejszych czasach brak umiejętności komunikacji w języku obcych to ogromna bariera przy wyjazdach zagranicznych, ale także przy znalezieniu pierwszej pracy, zmianie dotychczasowej czy awansowaniu.

Dlatego też w SÓWCE kładziemy szczególny nacisk na praktyczne wykorzystanie języka, przystosowane do potrzeb ucznia

Nasze Postulaty

Nauka języka obcego wymaga czasu bez względu
na zastosowaną metodę, dlatego też zaplanuj ją z wyprzedzeniem.

W SÓWCE prowadzimy ciekawe i nowatorskie zajęcia, mające na celu wzbudzenie zainteresowania językiem, ażeby nauka nie była postrzegana jako przykra konieczność, a jako czysta przyjemność i pasja.

SÓWKA zapewnia miłą i spokojną atmosferę, lektorów
posiadających pełne kwalifikacje, nowocześnie wyposażone sale, co na codzień wykorzystujemy podczas zajęć z uczniami

Core Beliefs

Prowadzimy zajęcia języka:

• angielskiego;
  • niemieckiego;
  • francuskiego;
  • włoskiego;
  • rosyjskiego;
  • hiszpańskiego.

SÓWKA posługuje się głównie METODĄ KOMUNIKATYWNĄ, która przede wszystkim rozwija podstawowe umiejętności: mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie.

Celem nauczania w SÓWCE jest również pogłębianie umiejętności miękkich, w celu poprawy pewności siebie podczas porozumiewania się językiem, co jest niezwykle ważne podczas praktycznego zastosowania języka.

Umożliwia to też uczniom poczucie swobody i wzbudza chęć pogłębiania wiedzy

School Features

VARIED CLASSES

Cleveries is certificated according to World School Standards and was awarded by School Associate

VARIED CLASSES

Kids study all school subjects according to their interests and talents.

Learning

In our lessons we use high-quality equipment for creating a learning environment for our pupils

Outdoors

The outdoors is equipped with a sports ground, a park area, streetlights and security cameras.

FUNNY GAMES

Our educational process is based on a game method, we provide our lessons with funny active games.

Events

We are interested in developing the social activity of our students, so we hold many events for our kids.

0 +
Outdoor Activities