Dla najmłodszych

Szkoła prowadzi zajęcia dla dzieci już od 4 roku życia. Poznają oni nowy język bawiąc się. Piosenki, wierszyki, kolorowe podręczniki i różnorodność metod sprawiają, że dzieci z chęcią biegną na kolejne spotkanie z językiem.

Pamiętajmy, że najmłodsze dzieci z największą łatwością przyswajają akcent i słownictwo – to co dla dorosłego jest ciężką pracą dla dzieci jest świetną zabawą, a fakt, że „przy okazji” się czegoś nauczą to sprawa drugorzędna.

Rodzice czerpią wielką radość widząc, że ich pociechy pożytecznie spędzają czas pośród rówieśników, budując w sobie naturalną umiejętność używania języka.

Zatem DROGI RODZICU, daj swojemu kochanemu dziecku szansę na bardziej bezstresowy start w póżniejsze dorosłe życie i zapisz na zajęcia, które łączą zabawę z nauką – najlepsze połączenie w dziedzinie edukacji.

Dzieci 6-12 lat

Dla uczniów szkoły podstawowej mamy dwa rodzaje kursów (grupy do 10 osób):
•    dla dzieci, które od wczesnego dzieciństwa uczą się języka i chcą przystąpić do egzaminów: Cambridge Young Learners Exams na trzech poziomach zaawansowania;
•    dla dzieci, które dopiero zaczęły się uczyć języka lub mają z nim problem;
•    przygotowujące do egzaminu ÓSMOKLASISTY.

Dawno temu udowodniono już, że to z czym spotkamy się w dzieciństwie jest łatwiejsze do zniesienia w życiu dorosłym. SÓWKA daje Państwa dzieciom szanse na zapoznanie się z ideą egzaminów w atmosferze bezpieczeństwa i akceptacji. Przygotowujemy, prezentujemy, tłumaczymy podejście egzaminatorów bo zdając egzamin oprócz wiedzy potrzebna jest taktyka.
SÓWKA dzięki małym grupom, wykwalifikowanym lektorom, dla których nauczanie to pasja, ale także współpracy z rodzicami (regularny kontakt emailowy) z sukcesem organizuje zajęcia, które dzieci lubią. Zajęcia przeważnie odbywają się dwa razy w tygodniu.
Możliwe są także zajęcia indywidualne, jak i dwu-, trzyosobowych grupach. Ceny już od 140zł/m-c przy grupie 10osobowej (zajęcia 2 razy w tygodniu).

Dla młodzieży i dorosłych

Oferujemy zajęcia indywidualne, kursy ogólne, przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, ale także do certyfikatów językowych na wszystkich poziomach oraz kursy specjalistyczne (m.in. BUSINESS).
Prosimy pamiętać, że na naukę nigdy nie jest za późno, dlatego uczymy osoby bez względu na wiek. Szczególnie zajęcia indywidualne oraz te w małych grupach są „krojone na miarę studenta”. 60 minut to czas w pełni poświęcony na naukę a rodzaj zajęć zależy od potrzeb studentów.
Grafik zajęć indywidualnych ustalany jest w oparciu o preferencje studenta i możliwości lektora.

Indywidualnie czy grupowo?

Okazuje się, że to proste pytanie często sprawia dużo problemów.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym kolega lub koleżanka obok ma istotne znaczenie. Trzeba pamiętać, że w tym wieku nauka to przede wszystkim dobra zabawa. A najlepsza zabawa jest z rówieśnikami. Dzieci w wieku szkolnym, zwłaszcza od 4 klasy szkoły podstawowej często wybierają zajecia indywidualne, 2- lub 3-osobowe. Wiąże się to z ich potrzebą spędzania czasu z osobami, które są przez nich lubiane i akceptowane.

Dorośli zazwyczaj wybierają zajęcia indywidualne ze względu na pracę i bardzo określone potrzeby, często także na zajmowane stanowisko i cechy charakteru.

Nie ma niestety prostej odpowiedzi na to pytanie ale SÓWKA Nauczanie Języków Obcych zawsze postara się doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie.  Zapraszamy!